int(1)

Webnews

 • Billy Summers - nový román

  15.1.2022

  Billy-summers

  Billy Summers, bývalý elitní odstřelovač, válečný veterán z Blízkého východu, je prostě dobrý chlap, který dělá špatnou práci. Jako nájemný zabiják je opravdu nejlepší v oboru, je mistrem v mizení z mista činu a navíc ctí jednu důležitou zásadu. Jeho oběťmi jsou jen opravdu zlí lidé. Billy Summers stárne a je rozhodnutý skončit s tím vším. Čeká ho poslední kšeft, tak co by se mohlo zvrtnout? Co takhle všechno? 

  Nový román obsahující v sobě všechno, co má dobrý thriller mít, napětí, lásku, nečekané zvraty, super padoucha i hrdinu z temné strany, který hledá poslední možnost, jak dojít k vykoupení. 

  Čeští fanoušci si budou muset na český překlad ještě chvíli počkat. Dle edičního plánu nakladatelství Beta by měla novinka spatři světlo české kotliny v květnu 2022. 

  Sledujte Aktuality i Knihovnu, brzy přibude tento román v seznamu!

 • Aktualizace knížek

  10.10.2021

  Postupně aktualizuji v Knihovně jednotlivé knihy na nová vydání, vzhledem k tomu, že nakladatelství vydává reedice jednotlivých titulů. 

 • Novinka na pultech - Později

  10.10.2021

  Přidávám nový titul, který právě opustil tiskárny a nakladatelství Beta ho vypustil do světa. V papberbacku vyšel napínavý příběh chlapce Jamieho, který se narodil s nadpřirozenými schopnostmi. Na radu své matky je skrývá, ale jejich sílu pozná v momentě, kdy ho detektiv zapojí do hledání nebezpečného vraha. Více v sekci knihovna pod názvem Později.